Špeciálna ponuka

Nachádzate sa tu

Aktuálne akcie pre jednotlivé skupiny klientov

Vážení klienti, sme radi, že Vám na tomto mieste môžeme predstaviť AKCIOVÉ PONUKY. Tieto akcie sa pravidelne opakujú, buď podľa sezóny, aktuálne prebiehajúcich sviatkov, alebo jednoducho, každé dva mesiace. Veríme, že sme vybrali pre vás tie správne výrobky, ktoré vás potešia a spestria aj ponuku vašich prevádzok. Výrobky z týchto aktuálnych ponúk si môžete objednávať rovnako, ako ste zvyknutí - u našich obchodných zástupcov.

Horeca

Hotely, reštaurácie a kaviarne sú našou dôležitou cieľovou skupinou, preto vyberáme do nášho sortimentu aj také výrobky, ktoré tejto skupine klientov vyhovujú. Momentálne neprebieha konkrétna akciová ponuka, ale samozrejme môžete kontaktovať našich obchodných zástupcov a informovať sa možnostiach ďalšej spolupráce. 

zobraziť akcie

Jedálne

Jedálne rôzneho zameriania, ako sú školské jedálne, jedálne v nemocničných zariadeniach, nápravných zariadeniach, prevádzky s celodenným stravovaním a podobne, sú taktiež našimi stálymi klientmi. Teší nás, že už máme vybudované dobré vzťahy a naši obchodní zástupcovia vedia, čo ktorá jedáleň potrebuje. Pre všetky jedálne sme pripravili aktuálnu AKCIOVÚ PONUKU, ktorú si môžete pozrieť nižšie.

zobraziť akcie

Výrobcovia potravín

Náš sortiment výrobkov a surovín je taký široký, že aj výrobcovia potravín, ako pekári, cukrári a podobne, si môžu u nás vybrať všetko potrebné. Informujte sa u našich obchodných zástupcov na možnosti ďalšej spolupráce.

zobraziť akcie